Ozalit Baskı Merkezi

Ozalit Baskı Merkezi 23 Yılık sektör tecrübemizin bir ürünüdür. Amacımız matbaa, dijital baskı, ofset dijital başlıları altında reklam ve tanıtım sektörünün baskı ihtiyaçlarını karşılamaktır. Şirketlerin bünyelerinde bulunan satınalma birimlerinin işlerini kolaylaştırmak, makul fiyat ve zaman eğrisini en verimli şekilde kullanarak hızlı ve kaliteli üretim ve hizmet sunmaktayız.

Bir ürünü yada hizmeti temin edebilmek için sabahtan akşama kadan onlarca firma ve onlarca firma temsilcisi ile görüşüp sonuca ulaşamayan gereksiz trafiği ortadan kaldırıp problem değil çözüm üreten tarafında olmak için çalışıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin. bir bölümünde değil tam merkezindeyiz. Grafik tasarım, baskı, mücellit, uygulama, nakliye hizmetlerimizi tek noktadan kontrollü ve hata yapmadan gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz. Olası hatada sizden kaynaklandığını söyleyip geriye çekilmiyoruz. Çözüm üretip daima çözüm odaklı düşünüyoruz.

Vaktinizi olabildiğince verimli kullanıp işlerinizi güvenilir bir çözüm ortağına emanet ederek huzur içinde çalışmanıza devam edebilirsiniz. İnternet üzerinden info@ozalitbaskimerkezi.com adresimize gelen her iş için tarafınıza dönüş yapılıp teyit alındıktan sonra işleme alırız. Siz dişlerinizin baslmışhalini kendi adresinden alırsınız.

Saygılarımızla.