Ozalit Nedir? Ozalit bir baskı tekniği olup, yüzeyi ışığa duyarlı kimyasal bir maddeyle kaplı kağıt üzerine, kuvvetli bir ışık altında gölge görüntüsünün aktarılmasından ibarettir. İnşaat plan kopyalamada ağırlıklı olarak kullanılır.

Ozalit Baskı Merkezi Nedir? Ozalit baskısının yanı sıra, ofset dijital baskı, proje ve plan baskıları, az adetli kitap ve dergi basımı, maket, plaket, sticker, sertifika, ciltleme, spiral takma, kaşe, lazer baskı, kişiselleştirilmiş baskılı ürünler, baskılı kupa bardak, kısa süreli grafik tasarım desteği, afiş ve poster baskıları, broşür, dergi, ayaklı afiş, fotoğraf kağıdı baskı, raket (clp), billboard baskı hizmeti veren firmadır.

Copy Center Nedir? Kağıt üzerinden kopyalama yapma, kopya çoğaltma, dijital kopyalama yapan, dijital ortama aktarabilen merkezlerdir.

Plan Baskı Yapıyor musunuz? Plan baskısı yapıyoruz ancak kurumsal firmaların sürekli çalışmaları ve sözleşme imzalamaları kapsamında hizmet sunuyoruz. 

Plan Baskısı Yaptırmak İstiyorum: Plan baskılarınızı info@ozalitbaskimerkezi.com mail adresimize yollayıp ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz işleme alınır. İş sırasına göre baskısı yapılan plan ozaliti adresinize kuryemiz tarafından teslim edilir.

Online Ozalit Baskısı Yapıyor musunuz? Online ozalit baskısı yaparak Türkiye’nin her yerine kargoyla gönderim yapıyoruz.

Çalışma Sisteminiz Nasıldır? Prensip olarak kurumsal firmalarla hizmet sözleşmesine göre üretim yapıyoruz. Bunu biraz daha açacak olursak; Firmanın faal olup olmadığının, mali ve idari yönden sakıncalı firmalar arasında yer almadığı, ödemelerini düzenli ve planlı şekilde yapacağı ve hizmet sözleşmesindeki diğer şartlarımıza uyacağının taahhüt edilmesiyle verilecek hizmetin başlamak sağlanır. Siparişler İnternet üzerinden alınıp adrese teslim edilir.